موزیک ایرانی

موزیک و کلی مطلب توپ

همه چيز در مورد پرده بکارت

همه چيز در مورد پرده بکارت ؟؟؟؟؟؟؟

سوالاتي که در اين پست مطرح شده اند

 

معناي بکارت چيست؟


 

به چه کسي باکره مي گويند؟


 

فرايند شکل گيري پرده بکارت به چه صورت است؟


 

فايده پرده بکارت چيست؟


 

محل قرار گيري پرده بکارت کجاست؟


 

چرا شکل پرده بکارت من با آنچه در تصاوير اينترنتي مي بينم ، متفاوت است؟


 

آيا براي من مشکلي پيش آمده است؟


 

چرا پرده بکارت من سوارخ است. نگرانم که خود به خود پاره شده باشد؟


 

آيا هنگام نزديکي يا وارد کردن شي خارجي به واژن ،‌ پرده بکارت کلا از بين مي رود؟


 

ايا ممکن است پرده بکارت هرگز پاره نشود؟


 

آيا همه پرده هاي بکارت شبيه هم هستند و در همه آن ها موقع پاره شدن ، خونريزي وجود دارد؟


 

کدام نوع از پرده بکارت بيشتر شايع است؟


 

پرده بکارت حلقوي چيست؟ يعني يک چيزي شبيه پرده است يا اين که فقط يک سوراخ کوچک است که با دخول پاره مي شود؟


 

پرده بکارت من از نوع ارتجاعي است و دکتر متخصص گفته است که چون کمي از گوشه آن پاره شده احتمال اينکه در شب عروسي خونريزي نداشته باشي خيلي کم است ؟ نگرانم.


 

پرده من از نوع حلقوي است . آيا مي توانم بادوست پسرم رابطه جنسي داشته باشم؟


 

آيا با داخل کردن انگشت امکان دارد پرده بکارت به تدريج نازک شده و در نهايت پاره شود؟


 

من دختري 19ساله هستم و 2سال است که دچار خود ارضايي شده ام. خود ارضايي من به گونه اي است که با فشار زياد آب دستشويي ارضا مي شوم. مي ترسم پرده ام را از دست داده باشم و فوق العاده روي از دست دادن پرده حساسم. به نظر شما پرده ام صدمه ديده؟


 

آيا مي توان تشخيص داد که پرده بکارتي وجود دارد يا نه و نوع آن چيست؟


 

آيا متخصص هنگام معاينه بکارت من مي تواند بفهمد که قبلا خودارضايي داشته ام يا نه؟


 

من از پاره شدن بکارتم نگرانم ولي مي ترسم براي معاينه به متخصص مراجعه کنم؟ ممکن است به خانواده ام اطلاع دهد. 


 

من در دوره قاعدگي لخته خون مشاهده کردم. آيا اين لخته خون نشانه پارگي بکارت من است؟


 

من تازه ازدواج کرده ام اما مي ترسم خونريزي و درد شديدي هنگام برداشته شدن پرده بکارت داشته باشم؟


 

من هنوز نتوانسته ام پرده بکارت همسرم را بردارم و موقعي که فشار ميدهم درد بسيار زيادي را متحمل ميشود. ايا ميشود از اسپري بي حس کننده استفاده کرد و اگر مي شود: اسپري را بايد مستقيما بر روي پرده بپاشيم؟


 

آيا پاره شدن بکارت واقعا درد زيادي دارد؟


 

با سلام من 19 ساله هستم چند سال پيش ورزش رزمي کار مي کردم که دوستم با پاهاش به اندام من ضربه زد. آيا پرده من پاره شده؟


 

آيا با وارد کردن انگشت به تعداد زياد پرده بکارت پاره مي شود؟


 

من مدت ها پيش خود ارضايي مي کردم بدون وسيله ي خارجي. يک بار چند قطره خون بعد از خودارضايي ديدم و نمي دونم پرده ام پاره شده يا نه جرات دکتر رفتنم ندارم.آيا پرده ام پاره شده؟


 

آيا اگر پاهايم را از هم باز کنم ، بکارت من آسيب مي بيند؟ 

 

جواب

 

معناي بکارت چيست؟
پرده بکارت ، غشاء البکارة ، هايمن،Hymen، به زبان لاتين برگرفته از نام الهه عروسي در فرهنگ يونان باستان است. در  زبان فارسي بکارت به مفهوم دوشيزه بودن ، دختري و تازگي استفاده مي شود.
بکارت در اصطلاح پزشکي به انواع پرده ها گفته مي شود. از جمله پرده يا غشايي که قلب را احاطه مي کند ولي به دليل کاربرد بيشتر آن در غشاي واژن ،‌ اين واژه ، معادلي براي پرده بکارت واژن جا افتاده است.
اما در اصطلاح عموم، بکارت به بافت يا غشاي نازکي مي گويند که از جنس مخاطي است و ورودي مهبل زن را به صورت ناقص مي‌پوشاند.


 

 


 

به چه کسي باکره مي گويند؟
از ديدگاه هاي مختلف مفهوم باکرگي متفاوت است. از نظر پزشکي به دختري باکره مي گويند که پرده بکارتش سالم باشد. بنا بر اين حتي اگر پرده او به يک علت طبيعي و بدون دخول آلت ، مانند وارد شدن يک شي در واژن به صورت تصادفي ،‌ پاره شود ، آن شخص ديگر باکره نخواهد بود. 
از نظر فقهي به دختري باکره مي گويند که پرده بکارت او سالم باشد. با اين توضيح که وقتي اولين نزديکي و دخول صورت گرفت ديگر دختر باکره محسوب نمي شود ، ولو پرده بکارت وي از نظر علمي سالم بماند و هيچ آسيبي نبيند.
از نظر قضايي و قانوني دختري باکره است که سابقه ازدواج ثبت شده نداشته باشد. بنا بر اين به محض اين که اولين ازدواج وي ثبت شود ، وي ديگر دوشيزه نخواهد بود ، حتي اگر از نظر علمي و فقهي بکارت وي سالم باشد. همچنين حتي اگر پرده بکارت دختري سالم نباشد و در عين حال سابقه ازدواج براي وي ثبت نشده باشد ،‌ از نظر قانوني باکره خواهد بود.


 

 


 

فرايند شکل گيري پرده بکارت به چه صورت است؟
اندام جنسي جنين در مراحل اوليه رشد کاملاً بسته ‌است و به مرور لايه‌هاي پوستي به صورت ناقص از هم جدا مي‌شوند و پرده? بکارت را تشکيل مي‌دهند. بکارت شکل ثابتي ندارد و در بسياري از زنان نيز از ابتدا وجود ندارد و به مرور تشکيل مي شود. در صورتي که در مرحله قبل از تولد تقسيم لايه هاي پوستي به طور کامل انجام شود ، باعث مي شود تا اين دسته از خانم ها که درصد کمي از جامعه هستند ، به طور مادرزادي پرده بکارت نداشته باشند.


 

 


 

فايده پرده بکارت چيست؟
برخي از بازديدکنندگان اين سوال را زياد مطرح کرده و تصور مي کنند وجود اين پرده فقط براي اثبات دوشيزگي و عدم ارتباط جنسي زن است. در پاسخ به اين سوال و نيز فوايد بکارت مي گويم:
1. پرده بکارت مختص انسان نيست. بسياري از پستانداران مانند اسب ، وال و ... نيز از وجود چنين پرده اي بهره مندند. در حالي که در حيوانات مساله دوشيزگي مفهومي ندارد. بنا بر اين عامل وجود بکارت در انسان نمي تواند صرفا اثبات دوشيزگي باشد و اگر کسي اين پرده را نداشت به مفهوم پاک نبودن يا ارزش نداشتن اين شخص نيست.
2. اگر علت بکارت عدم رابطه جنسي باشد ، بدون اسيب رساندن به اين پرده نيز مي توان رابطه جنسي داشت. بنا بر اين نمي توان داشتن يا نداشتن پرده را نشانه پاکي يا ناپاکي يک شخص دانست. علاوه بر اين چه بسا فردي پس از رابطه توبه کرده باشد و مقام معنوي اي بالاتر از کسي که پرده بکارت دارد ، داشته باشد.
3. بسياري از پزشکان مي گويند ، بکارت موجب حفظ دستگاه تناسلي از بيماري هاي عفوني در نوزادي است .
4. برخي نيز معتقدند که پرده بکارت مانند آپانديس است که فلسفه آن چندان روشن نيست.


 


محل قرار گيري پرده بکارت کجاست؟
پرده بکارت در حقيقت بخش خارجي اندام جنسي است . به همين دليل دقيقا در ورودي دهانه واژن تعبيه شده است. اما ورودي دهانه واژن در برخي از افراد در همان ابتداي اندام تناسلي است و به سادگي قابل رويت و تشخيص است و در برخي نيز در عمق است و مشاهده آن به طور معمول امکان پذير نيست.


 


چرا شکل پرده بکارت من با آنچه در تصاوير اينترنتي مي بينم ، متفاوت است؟ آيا براي من مشکلي پيش آمده است؟
اولا توصيه مي کنم براي ارضاي حس کنجکاوي خود در مسائل جنسي به مشاهده تصاويري که ديدنشان گناه است ، متوسل نشويد. هم ارزش ندارد ، هم اين که سوالاتي را براي شما به وجود مي آورد که نتيجه آن جز نگراني و افسردگي چيز ديگري نخواهد بود .
ثانيا شکل ، رنگ و حالت اندام جنسي در افراد مختلف متفاوت است. بنا بر اين اندام جنسي خود را با ديگران مقايسه نکنيد. کليات آن در همه مشترک است اما در مسائل جزئي تفاوت هاي بسياري وجود دارد.


 

 


 

چرا پرده بکارت من سوارخ است. نگرانم که خود به خود پاره شده باشد؟
همه پرده هاي بکارت سوارخ هستند. از طريق همين سوارخ است که خون قاعدگي از مهبل خارج مي شود. البته در افراد محدودي پرده هاي بکارت به طور کامل بسته است. اين گونه افراد وقتي که به سن قاعدگي برسند،‌ به دليل جمع شدن خون در پشت پرده بکارت احساس درد مي کنند که با مراجعه به متخصص زنان و زايمان پرده آن ها برداشته شده و گواهي لازم نيز توسط پزشک قانوني به آن ها داده مي شود تا موقع ازدواج مشکلي نداشته باشند.


 

 


 

آيا هنگام نزديکي يا وارد کردن شي خارجي به واژن ،‌ پرده بکارت کلا از بين مي رود؟
خير . ممکن است پرده بکارت از چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسيم شود. يا ممکن است موجب پارگي بخش کوچکي از جداره آن و در نتيجه پارگي تعداد اندکي مويرگ و خونريزي مختصري شود . بقاياي پرده بکارت تنها هنگام زايمان است که به طور کامل از بين مي‏رود.


 

 


 

ايا ممکن است پرده بکارت هرگز پاره نشود؟
بله. در چنين مواردي به پزشک مراجعه مي کنند تا به وسيله عمل جراحي پرده برداشته شود.


 

 


 

آيا همه پرده هاي بکارت شبيه هم هستند و در همه آن ها موقع پاره شدن ، خونريزي وجود دارد؟
پرده‌هاي بکارت با يکديگر متفاوتند. انواع گوناگوني از پرده‌هاي بکارت شناسايي شده اند اما از بين آنها به طور کلي رايجترينشان عبارتند از:
الف) حلقوي: در اين نوع ، پرده به صورت حلقه اي دور ورودي واژن را مي پوشاند. لذا در خيلي از موارد خون ريزي ندارد.
ب) ارتجاعي: پرده اي که به اندازه کافي انعطاف پذير و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلي پاره نمي شود، يا اينکه به طور جزئي پاره مي شود و معمولاً خونريزي ندارد.
ج) تيغه اي: پرده تيغه اي يا دو سوراخي، پرده اي است که يک تيغه ممتد در طول واژن دارد. خون ريزي دارد.
د) غربالي: پرده غربالي يا سوراخ سوراخ، پرده اي است که به طور کامل در عرض مهبل کشيده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است. خون ريزي دارد.
ھ) پرده بسته: پرده بسته يا پرده بدون سوراخ، پرده اي است که تنها با خروج نوزاد پاره مي شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتي پيرامون ورودي واژن باقي مي ماند. همان طور که قبلا هم گفتيم، در دختراني که به سن بلوغ مي رسند. در صورتي که داراي پرده بسته باشند، خون قاعدگي پشت آن جمع شده و نمي تواند خارج شود و در نتيجه باعث بروز درد مي شود. اينگونه افراد بايد به پزشک مراجعه نمايند تا طي عمل جراحي و ايجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگي از آن خارج شود.
از اينجا مي توانيد تصوير انواع پرده هاي بکارت را مشاهده کنيد: http://smhtt.parsiblog.com/-716001.htm


 


کدام نوع از پرده بکارت بيشتر شايع است؟
پرده مثلثي که حدود 60 درصد دخترها اين نوع پرده را دارند.


 

 


 

پرده بکارت حلقوي چيست؟  يعني يک چيزي شبيه پرده است يا اين که فقط يک سوراخ کوچک است که با دخول پاره مي شود؟
 پرده هاي بکارت حلقوي دو نوعند :
1)قابل اتساع
2)غيرقابل اتساع.
انواع پرده هاي بکارت حلقوي غيرقابل اتساع در حين اولين دخول آلت تناسلي مردانه پاره مي شوند و مانند ساير انواع بکارت هستند.
اما انواع حلقوي قابل اتساع عليرغم دخول ممکن است پاره نشده و براي مرد اين تصور را ايجاد کنند که همسر او باکره نيست. افراد زيادي به خاطر اين توهم مکررا به پزشکي قانوني مراجع مي کنند ولي با يک معاينه سطحي توضيحات لازم را به اين ها مي دهند . در عين حال در لبه پرده بکارت حلقوي قابل اتساع مي توان علائم سائيدگي خفيف يا خونمردگي را مشاهده کرد.


 

 
پرده بکارت من از نوع ارتجاعي است و دکتر متخصص گفته است که چون کمي از گوشه آن پاره شده احتمال اينکه در شب عروسي خونريزي نداشته باشي خيلي کم است ؟ نگرانم.
پرده بکارت ارتجاعي حتي اگر سالم هم باشد ، ممکن است در شب زفاف خون ريزي نداشته باشد. اين از خاصيت‌هاي اين نوع از پرده است. بهترين کار اين است که در شب زفاف ،‌ نسبت به نوع پرده خودتان را به بي اطلاعي بزنيد. در اين صورت از دو حال خارج نيست. يا خونريزي صورت مي‌گيرد که در اين حالت مشکل حل مي‌شود. يا صورت نمي‌گيرد که در اين صورت شما از همسرتان تقاضا مي‌کنيد به همراه ايشان به پزشک قانوني مراجعه کنيد (بدون اين که ديگران در جريان قرار بگيرند) و سپس خود پزشک از ويژگي هاي اين نوع پرده براي همسرتان توضيح دهد تا ايشان خيالش آسوده شده و نيز نحوه برداشتن آن را نيز بياموزد. بنا بر اين الان اصلا جاي نگراني نيست.


 

 


 

پرده من از نوع حلقوي است . آيا مي توانم بادوست پسرم رابطه جنسي داشته باشم؟
خير. اولا صرف نظر از جنبه پزشکي مساله از نظر شرعي اين رابطه حرام است و در صورتي که اتفاق بيفتد زنا شده که گناه کبيره است. ثانيا هر گونه رابطه جنسي و عمل دخولي که صورت بگيرد حتي در پرده حلقوي و ارتجاعي ، توسط پزشکي قانوني قابل تشخيص است ، حتي اگر پرده پاره نشده باشد.  


 

 


 

آيا با داخل کردن انگشت امکان دارد پرده بکارت به تدريج نازک شده و در نهايت پاره شود؟
نمي توان در پاسخ به اين سوال نظر قطعي داد. اين بستگي به محل واقع شدن پرده و نيز نوع پرده و بزرگي و کوچکي انگشت دارد. ولي اين گونه نيست که پرده به مرور به وسيله انگشت نازک شود. بلکه به طور جزئي صدمه مي بيند . براي تشخيص اين پارگي بايد به متخصص زنان و زايمان مراجعه کرد.


 


من دختري 19ساله هستم و 2سال است که دچار خود ارضايي شده ام. خود ارضايي من به گونه اي است که با فشار زياد آب دستشويي ارضا مي شوم. مي ترسم پرده ام را از دست داده باشم و فوق العاده روي از دست دادن پرده حساسم. به نظر شما پرده ام صدمه ديده؟
قبل از هر چيز توصيه مي کنم خودارضايي را هر چه سريعتر ترک کنيد. اما درمورد سوال خير . به طور معمول پرده بکارت با فشار آب پاره نمي‌شود. اما برخي از شلنگ هاي دستشويي ها که فشار شکن ندارند ، فشار آب را خيلي زياد مي کنند. اين نوع از فشار آب در صورتي که مستقيما روي پرده و از فاصله نزديک قرار بگيرد ، احتمال پارگي وجود دارد. با اين حال نمي توان نظر قطعي داد. مگر اين که شلنگ آب را وارد مهبل کرده باشيد يا فشار آب شديد و مستقيم را به پرده خود اعمال کرده باشد ، که در اين صورت خطر پارگي خواهد بود. در اين صورت توصيه مي کنم براي کسب اطمينان به متخصص زنان و زايمان يا ماما مراجعه کنيد.


 

 
آيا مي توان تشخيص داد که پرده بکارتي وجود دارد يا نه و نوع آن چيست؟
تشخيص مزبور تنها از طريق معاينه امکان پذير است. براي معاينه پرده بکارت نيز ،‌ سه راه وجود دارد.
1. از روشي که اينجا گفته ايم ، شخصا اقدام کنيد:‌ http://smhtt.parsiblog.com/-716001.htm  البته در استفاده از اين روش بايد احتياط کنيد و به خودتان آسيب نزنيد.
2. مراجعه به متخصص زنان و زايمان يا اورولوژيست. در اين صورت حتما به متخصص خانم مراجعه کنيد. هم براي اين که گناه نکرده باشيد. زيرا معاينه بدون ضرورت زن توسط مرد، جايز نيست. هم اين که امنيت رواني بيشتري داريد. هم اين که از عواقب سو آن در امان خواهيد بود. کمتر مردي است که اندام جنسي زن غريبه را ببيند و تحريک نشود و ... . مراجعه به متخصص زنان و زايمان تنها براي معاينه و اطمينان از نداشتن مشکل است. ولي جنبه قانوني ندارد.
3. مراجعه به پزشکي قانوني براي گرفتن گواهي سلامت. پزشکي قانوني با توجه به تخصصي که دارد بهتر از متخصص زنان و زايمان تشخيص مي دهد که ارتباط جنسي برقرار شده است يا خير. به همين دليل است که از نظر قانوني تنها پزشکي قانوني مي تواند گواهي سلامت براي پرده بکارت صادر کند.


 


 آيا متخصص هنگام معاينه بکارت من مي تواند بفهمد که قبلا خودارضايي داشته ام يا نه؟
خير. اگر خودتان چيزي نگوييد ، نه متخصص ، نه همسرتان و نه هيچ کس ديگر ، متوجه نمي شود. ضرورتي هم ندارد که چيزي بگوييد. بعضي از پزشکان ممکن است سوالاتي در اين مورد از شما بپرسند اما اين سوال دليل بر اين نمي شود که چيزي فهميده باشند.


 

 


 

من از پاره شدن بکارتم نگرانم ولي مي ترسم براي معاينه به متخصص مراجعه کنم؟ ممکن است به خانواده ام اطلاع دهد.
شما هرگز نبايد از مراجعه به متخصص هراسي به دل خود راه دهيد. پزشک متخصص نيز انساني است مانند من و شما که به قوانين انساني پايبند است. يکي از وظايف اوليه پزشکان رازداري است. در ماده 648 قانون مجازات اسلامي آمده است که افشاي اسرار بيماران جرم است و مجازات دارد. مجازات آن هم سه ماه و يک روز تا يک سال حبس ، يا يک ميليون و پانصد هزار تا شش ميليون ريال جزاي نقدي است. بنا بر اين حتي اگر پزشکي چنين کاري را انجام دهد شما از حيث قانوني مي توانيد عليه وي شکايت کنيد. پزشکان دائما با بيماران مختلف سروکار دارند . آن ها بيش از شما به حفظ اسرار پايبندند. اصلا شغل پزشکي به صورتي است که افراد مختلف مشکلات و بيماري خود را در حدي که حتي به نزديکترين افراد خانواده خود نمي گويند را با آنها در ميان مي گذارند. بنا بر اين ترس به دل خود راه ندهيد و حتما براي معاينه مراجعه کنيد. البته براي اسودگي خاطر ، اگر به پزشک ناشناس مراجعه کنيد بهتر است.


 

 


 

من در دوره قاعدگي لخته خون مشاهده کردم. آيا اين لخته خون نشانه پارگي بکارت من است؟
خير. وجود لخته خون در قاعدگي طبيعي است و ربطي به بکارت ندارد اما اگر بيش از حد اين اتفاق برايتان مي افتد ،‌ به پزشک مراجعه کنيد تا ادامه يافتن آن منجر به کم خوني نشود و با تجويز داروهاي لازم درمان شود.


 

من تازه ازدواج کرده ام اما مي ترسم خونريزي و درد شديدي هنگام برداشته شدن پرده بکارت داشته باشم؟
بيهوده مضطرب نباشيد. خونريزي پاره شدن بکارت در حد چند قطره مختصر خواهد بود که حتي در برخي به سختي تشخيص داده مي شود. اما براي اين که درد نداشته باشيد ، همسرتان بايد با روش درستي عمل نمايد. اگر آمادگي روحي لازم براي نزديکي نباشد و تحريک لازم صورت نگرفته باشد اين درد خواهد بود. توصيه مي کنم در اولين شب عروسي نزديکي صورت نگيرد. صبر کنيد و با آرامش کامل و آمادگي لازم اقدام کنيد. نگران حرف ديگران هم نباشيد . قبل از نزديکي لازم است براي دخول بدن شما انقدر تحريک شده باشد که متمايل به برقراري رابطه شود. پيش از هر چيز بايد به آرامش در اين رابطه تمرکز کنيد و به موضوع بکارت و برداشته شدن آن اصلا فکر نکنيد. اين مشکل کاملا جنبه روحي دارد. توصيه مي کنم همسرتان با پزشک حتما مشاوره داشته باشد تا بهتر بتواند به شما کمک کند. ايشان اگر درست عمل نمايد ،‌ نقش موثر و مهمتري را ايفا خواهد کرد.


 

 


 

من هنوز نتوانسته ام پرده بکارت همسرم را بردارم و موقعي که فشار ميدهم درد بسيار زيادي را متحمل ميشود. ايا ميشود از اسپري بي حس کننده استفاده کرد و اگر مي شود: اسپري را بايد مستقيما بر روي پرده بپاشيم؟


 

براي از بين بردن درد ناشي از پاره نمودن بکارت هرگز نبايد از اسپري بي حس کننده استفاده کنيد. بسياري از خانم ها به دليل حساسيت قسمت‏هاي داخلي مهبل ، نسبت به داروهاي بي حس کننده دچار سوزش شديد مي شوند.


 

شما براي برداشتن بکارت همسرتان ابتدا بايد آمادگي لازم را براي وي ايجاد کنيد. به طوري که ايشان تصور کند صرفا مي خواهيد به ايشان لذت بدهيد و در صدد پاره کردن پرده نيستيد. اما در زماني مناسب به طور ناگهاني اقدام به فشار مناسب جهت پاره کردن پرده کنيد. اگر فشار شما ارام (کند و به مرور) باشد طبيعي است که درد آن و نيز نگراني همسرتان اجازه نمي دهد که ادامه دهيد. اما در پرده هاي معمولي اگر به صورت ناگهاني اقدام شود مشکل حل مي شود. براي شما يک مثال مي زنم : اگر دندان پزشک ، دندان سست را بدون شدت و فشار لازم و خيلي کند و آرام بکشد ، طبعا شخص خيلي آزار خواهد ديد. اما اگر غافلگيرانه و به يکباره اقدام کند ، موفق خواهد بود و درد کمتري هم متوجه شخص مي شود.


 

توجه: در برخي از افراد پرده به صورتي است که بايد با جراحي برداشته شود. روشي را که گفتم آزمايش کنيد . اگر درست عمل کرديد و جواب نداد جهت مشاوره با متخصص زنان و زايمان اقدام کنيد.

آيا پاره شدن بکارت واقعا درد زيادي دارد؟
رشته هاي عصبي در پرده چندان زياد نيست. بنا بر اين اگر آرامش جسمي و رواني لازم را داشته باشيد، پارگي آن بدون درد خواهد بود.


 

 


 

با سلام من 19 ساله هستم چند سال پيش ورزش رزمي کار مي کردم که دوستم با پاهاش به اندام من ضربه زد. آيا پرده من پاره شده؟
خير. پرده بکارت با ورزش ،شنا و دويدن و پريدن و امثال آن پاره نمي شود. پاره شدن بکارت در صورت فشار و ضربه مستقيم شي خارجي يا آلت صورت مي گيرد.


 

 
آيا با وارد کردن انگشت به تعداد زياد پرده بکارت پاره مي شود؟
همان طور که مي دانيد اندازه انگشت افراد متفاوت است. همچنين عمق و محل پرده بکارت در همه افراد يکسان نيست. بنا بر اين نمي توان نظر قطعي داد. اگر کسي انگشت خود را با فشار تا انتها فرو کند و احساس درد و مشاهده خون هم داشته باشد ، بايد احتمال  بدهد که پرده وي آُسيب ديده است ولي با وصفي که شما گفتيد مشخص نيست. با معاينه معلوم مي شود.


 


من مدت ها پيش خود ارضايي مي کردم بدون وسيله ي خارجي. يک بار چند قطره خون بعد از خودارضايي ديدم و نمي دونم پرده ام پاره شده يا نه جرات دکتر رفتنم ندارم.آيا پرده ام پاره شده؟
در صورتي که انگشت يا شي خارجي را وارد واژن خود نکرده باشيد ، نبايد جاي نگراني باشد و پرده شما سالم است. ممکن است عامل خون ريزي چيز ديگري باشد که براي درمان آن بايد به متخصص زنان و زايمان مراجعه کنيد. در عين حال به شما توصيه مي کنيم هر چه زودتر خودارضايي را ترک کنيد.


 


آيا اگر پاهايم را از هم باز کنم ، بکارت من آسيب مي بيند؟
به طور معمول ، با باز کردن پاها ، بکارت مشکلي نخواهد داشت.


 

منبع : سایت دخترا پسران جوان

+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم بهمن ۱۳۸۸ساعت   توسط ~~>>  |